Lesní zkoušky OMS Ostrava

O víkendu jsme se se CranBerry a Janča s Cora Bellou zúčastnily lesních zkoušek OMS Ostrava.

Beruška pracovala někde výborně a jinde zase ne:) Celkově se však dařilo a Berry dokončila v I.ceně s 230 body na 5. místě.

Bella pracovala nádherně se samýma čtyřkama po celou dobu, vyjma klidů na stanovišti, kde dostala 1 a to ji hodilo do II.ceny :(  Celkově 234 bodů, sedmé místo.

Jsem na holky nesmírně pyšná a zde den slovy Janči:

O víkendu jsme vyjeli (téměr již tradičně) směr severní Morava zúčastnit se lesních zkoušek. Šli jsme tam s pocitem, že buď to vyjde nebo ne, vzhledem k tomu, že všechny disciplíny Bella umí skvěle, nebo vůbec ne, dle nálady :-)

Společnost nám dělala ségra Berry s Jančou. Vylosovali jsme si stejnou skupinu, my los č.11, Jana 12. Začalo se ohrádkou a já si říkala "Teď se rozhodne...". Ale Bella měla zřejmě dobrou náladu a lišku bez řečí donesla. Následovaly klidy na stanovišti. Ty jsme trénovali vždy bez korony chodící po lese, takže v okamžiku, kdy nakráčela a začala dělat hluk, klidy zrzouna byly ty tam a my odcházeli se známkou 1, a tím pádem minimálně v II.ceně...Zbytek zkoušek již proběhl v klidu, trochu jsme se zapotili na barvě, ale zvládli jsme to a já zjistila, že opravdu musím psovi věřit a prostě jít za ní :-)

Zkoušky jsme dokončili s 234b., samé 4, až na jednu jedinou 1 z klidů, která nás hodila do II.ceny.Více zde: https://corabella.webnode.cz/news/lesni-zkousky/